نمایش دادن همه 2 نتیجه

نمایش 9 24 36

ژل شستشو صورت مناسب پوست خشک پیلاری الکسیس

۴۱۹,۰۰۰ تومان
 • ژل پاک کننده پوست خشک پیلاری با خاصیت پاکسازی به حفظ رطوبت پوست کمک میکند این محصول با ترکیبات موثر موجب تغذیه .ترمیم و باسازی سلولی ب
  جلبک دریایی.شیرین بیان.شاهی
  سایر توضیحاتپاکسازی پوستحفظ رطوبت پوستترمیم و باسازی سلولی
  افت اپیدرم میشود.همچنین همراه با PH مناسب باعث لطافت و درخشندگی پوست میگرد 

کرم ضد جوش و لایه بردار پیلاری الکسیس 30 میلی لیتر

۴۸۱,۰۰۰ تومان
 • ضد جوش پیلاری چیست؟

  جوش و آکنه از شایع ترین مشکلات پوستی هستند که افراد زیادی با آن درگیر هستند. وجود آکنه و جوش خصوصا در صورت تاثیر بسیار نامطلوب است و در زیبایی فرد تاثیرگذار است. به همین دلیل بسیاری از این افراد دنبال پیدا کردن راهی برای کنترل و درمان آکنه ‌های خود هستند. ضد جوش پیلاری یکی از تاثیرگذارترین محصولات ضد جوش است که بر تنظیم میزان ترشح چربی پوست اثر می گذارد. این محصول برای افرادی که پوست چرب و مستعد آکنه دارند بسیار مناسب است. همچنین پیلاری ضد جوش برای پوست‌های حساس نیز مناسب می‌باشد.این محصول حاوی ترکیبات زنبق زرد، آلوئه ورا، زینک سولفات، بیزابولول، نیاسینامید، رتینیل پالمیتات بتائین، بتاسیتواسترول، توکوفرول، اوره و لاکتیک اسید است و برای خانم‌ها و آقایان قابل مصرف می‌باشد.

  ویژگی‌های کرم ضد جوش و لایه بردار پیلاری الکسیس 30 میلی لیتر

  کرم ضد جوش و لایه بردار پیلاری توانایی مهار کردن آنزیم 5 آلفا ردوکتاز و گیرنده‌های هورمونی را دارد. به همین دلیل یک لایه بردار بسیار قوی است و لایه برداری را بدون پوسته ریزی انجام می‌دهد. پیلاری با از بین بردن سلول‌های مرده پوست در جوان سازی، رفع تیرگی، جای جوش و لک‌های پوستی نیز اثرگذار است. همچنین با تنظیم نمودن ترشح چربی پوست و کوچک کردن منافذ به بهبود جوش کمک می‌کند. این محصول خاصیت رطوبت رسانی نیز دارد. جوش ها را برطرف کرده و از ایجاد آکنه های جدید جلوگیری می‌نماید. وجود خاصیت ضد قارچی و ضد باکتریایی در این کرم موجب رفع آلودگی‌های سطح پوست می‌گردد. زنبق زرد موجود در ضد جوش Pilari حاوی ویتامین ث و اسید سیلیس است. این ماده در رفع چروک‌های پوستی و آکنه تاثیر دارد.عصاره آلوئه ورا خاصیت ضد التهابی دارد و پوست را عمیقا آب رسانی می‌کند و می تواند در ترمیم زخم و جای جوش نقش داشته باشد. اوره نیز پوست را رطوبت رسانی می‌کند و خشکی آن را برطرف می‌سازد.
 • کرم الکسیس ضد جوش موثر در رفع چین و چروک

  زنبق زرد یکی از ترکیبات بسیار عالی و فوق العاده در این کرم است که حاوی ویتامین ث و اسید سیلیس است که در رفع کردن چین و چروک و جای آکنه تاثیر دارد و موجب حفظ رطوبت پوست می شود. گیاه آلوئه ورا آبرسانی عمیق برای پوست انجام می دهد. همچنین التهاب را کاهش می دهد و از پوست محافظت می کند. آلوئه ورا در ترمیم جای زخم، جای جوش، رفع خارش و سوزش نیز اثر گذار است.